ترامپولین پارکی

ترامپولین با توجه به جذابیت فراوانی که برای سنین مختلف دارد میتواند به عنوان یک تفریح و سرگرمی پر مخاطب مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد .
ترامپولین تخته ای پارکی ، محصولی عالی برای کسب درآمد در فضا های باز و شهربازی ها و بازگشت سرمایه در کمترین مدت ممکن و تاثیر بسیار عالی در روند پیشرفت شما است .
خرید  ترامپولین میتواند یک کار هوشمندانه ای باشد . زیرا ترامپولین میتواند یک وسیله ای تازه و جالب برای کودکان باشد و تنوعی در بازی کردن آن ها به جای قصر های بادی و یا سرگرمی های دیگر که در همه ی شهر بازی ها دیده می شود .
بودن همچین وسیله ای در پارک ها و یا شهربازی ها و یا بازی بر روی یک ترامپولین ،  میتواند این انگیزه را برای افراد مشاهده کننده و یا حتی رهگذران ایجاد کند تا خود هم آن را تست کنند تا لذت و هیجان آن را تجربه کنند .
ترامپولین پارکی

بدنه ی ترامپولین های صنعتی

بدنه ی ترامپولین های صنعتی از آهن آبکاری شده غیر قابل زنگ زدگی ساخته شده است که مقاومت بسیار خوبی را به همراه دارد و میتوان از آن در هر مکانی که میخواهید استفاده کنید .
فنر ترامپولین در سایز فنر های ۲۵ سانتی متر است که ارتجاع را افزایش داده و فشار کمتری به جسم فرد در حال استفاده وارد میشود . این فنر ها از مقاوت بالای برخوردار هستند و همانند بدنه از فلز آبکاری شده استفاده میشود . بر اثر استفاده ی طولانی مدت فنر های ترامپولین ارتجاع خود را از دست میدهند اما به مرور زمان و پس از مدت ها طولانی که بستگی به استفاده ی شما از ترامپولین شهربازی خود دارد که امری طبیعی در استفاده از ترامپولین است .
اما نگران این مسئله نباشید ، زیرا فردادگستر ترامپولین های خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش عرضه کرده و قیمت لوازم مورد نیاز و یدکی این محصول ، کمتر از بازار بوده و از کیفیت بهتری برخوردار است .
ترامپولین پارکی

کفی ترامپولین 

کفی ترامپولین از الیاف پارچه ای فشرده شده که در یک دیگر پیچیده شده اند ، بافته شده است که ارتجاع لازم برای یک پرش لذت بخش برای افراد فراهم میکند . کفی ترامپولین  تخته ای صنعتی صفحه ای بسیار نرم و انعطاف پذیر است که با هر بار فرود و یا انجام هر یک از حرکات ترامپولین که بر روی آن انجام دهید کمترین فشار ممکن به مفاصل شما می آید .
توری ترامپولین چند تخته از جنس نخ ابریشمی صنعتی است که مقاومت بالایی را در هنگام برخود به آن فراهم میکند . توری محافظ جهت حفظ افراد از افتادن به بیرون ترامپولین است و یک از اقلام ضروری و مورد نیاز برای گرفتن تاییدیه های لازم برای قرار گیری ترامپولین درون فضا های تفریحی است