گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/05/05 - 11:58
كد :19

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن

بازی و اسباب بازی برای کودکان بسیار مهم است به طوری که آنها بیشترین ساعت های بیداری خود را به بازی و فعالیت می پردازند. کودکان زمان بازی را بسیار دوست دارند و این زمان را بر هر چیز دیگری مقدم می دارند.

انتخاب اسباب بازی مناسب برای کودکان در هر سنی بسیار حائز اهمیت است. به طوری که بهترین مناسب ترین اسباب بازی برای کودکان به ویژه در سنین پیش دبستانی، لوازم بازی های آموزشی است چرا که این گروه از اسباب بازی ها باعث پرورش تفکر، تخیل، سرگرمی، لذت و مهم تر از همه یادگیری در کودک می شود و او را با مفاهیم و دنیای پیرامون آشنا می کنند. در مهدکودک ها به دلیل اینکه بیشتر یک مکان آموزشی هستند، باید در کنار مولفه‌های آموزشی، شرایط تفریحی را برای کودکان فراهم کنند تا آن‌ها با شوق بیشتری مطالب را یاد بگیرند.به همین دلیل از وسایل بازی پلی اتیلن در مهد کودک ها و خانه های بازی نیز استفاده می شود. این محصولات ایمن و جذاب است بنابراین کودکان با بازی با آن خوشحال هستند . برای استعلام قیمت مجموعه  بازی پلی اتیلن در سراسر کشور با ما در تماس باشید. 

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن تهران

ویژگی مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی شامل : مقاومت در برابر تغییر رنگ و تغییر فرم،استفاده از پوشش گالوانیزه، رنگ اتومبیل و رنگ کوره در قطعات فلزی، دارای استاندارد TUV آلمان در مواد اولیه، ضریب مقاومت بالا به دلیل تولید به روش روتاسیون، مقاومت در برابر 80 درجه سانیگراد حرارت و خاصیت ضد احتراق، مجموعه بازی پلی اتیلن در تنوع بالا استفاده از مواد اولیه خود رنگ و در نتیجه شفافیت و پایداری بالا، تعداد سرسره و تاب پلی اتیلن طبق نظر مشتری می باشد

مجموعه بازی پارک در تهران

تاب و سرسره پلی اتیلن یکی از چندین سرسره ای می باشد که مناسب استفاده آپارتمان ها،مهدکودک ها تجهیزات مهدکودک) و خانه های بازی می باشد این تاب و سرسره های پلاستیکی مناسب سنین 1 تا 4 سال می باشد که تحمل وزن 35 کیلوگرم را دارد.اگر شما به دنبال سرسره ای هستید که برای کودک خود استفاده کنید و اندازه ی مشابه این سرسره را داشته باشد شما میتوانید مجموعه بازی کودکان فرداد گستر را خریداری کنید. شما میتوانید برای این که پارک کوچکی در خانه برای کودک خود تهیه کنید یک استخر توپ پارچه ای را با این تاب و سرسره پلی اتیلن تهیه نمایید و کودک خود را از بی حوصلگی و کلافگی راحت نمایید.

مشخصات فنی مجموعه بازی پلی اتیلن
نصب مجموعه بازی پلی اتیلن
قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی
تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن
قیمت اسباب بازی پلی اتیلن
مجموعه بازی مدرن
تولید کننده وسایل بازی پارک
قیمت تاب پلی اتیلن