اخبار فرداد گستر الماس برتر

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن
1401/05/05 - 11:58
نصب مجموعه بازی پلی اتیلن
بازی و اسباب بازی برای کودکان بسیار مهم است به طوری که آنها بیشترین ساعت های بیداری خود را به بازی و فعالیت می پردازند. کودکان زمان بازی را بسیار دوست دارند و این زمان را بر هر چیز دیگری مقدم می دارند.
فضاهای مناسب برای مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان
1401/03/28 - 09:53
فضاهای مناسب برای مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان
مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان – تجهیزات پارکی کودکان به صورت یک مجموعه در طرح ها و شکل های متفاوت و در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و عرضه می گردد. این تجهیزات از جنس پلی اتیلن با گرید بهداشتی و استاتیک و سازه فلزی گالوانیزه می باشد.
پایه پرچم چیست؟
1401/03/22 - 15:23
پایه پرچم چیست؟
پایه پرچم مرتفع یا دکل پرچم یا برج پرچم که یک سازه فلزی چندوجهی گالوانیزه گرم است که جهت برافراشتن پرچم های با ابعاد بسیار بزرگ در مناطق باز که دارای چشم انداز وسیعی باشد به کار می رود ، از نظر کاربردی هم خانواده پایه پرچم شهری است .
آشنایی با مجموعه بازی پلی اتیلن
1401/03/18 - 13:37
آشنایی با مجموعه بازی پلی اتیلن
مجموعه بازی پلی اتیلن – مطمئنا اگر به پارک رفته باشید یا فرزندی داشته باشید که آن را در مهد کودک ثبت نام کرده اید با وسایل بازی پلی اتیلن آشنایی دارید. این وسایل بازی که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند مجموعه ای از وسایل برای بازی کودکان هستند که شامل سرسره در شکل های مختلف، تاب و سایر وسایل می شوند. اما شاید نمیدانسته اید که این مجموعه از پلی اتیلن ساخته شده اند. یا اصلا نمیدانید پلی اتیلن چیست. بیایید تا ابتدا کمی با پلی اتیلن بیشتر آشنا شویم.
پروژه های مجموعه بازی پلی اتیلن فردادگستر الماس برتر
1401/02/12 - 16:06
پروژه های مجموعه بازی پلی اتیلن فردادگستر الماس برتر
مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان در فردادگستر تماما مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید گردیده است. کلیه قطعات پلی اتیلنی بهداشتی، آنتی استاتیک بوده و از مواد ضد اشعه آفتاب (آنتی یو وی) استفاده می گردد. به همین علت باعث مقاومت بالای محصولات و کیفیت رنگ آن شده. همچنین قابل توجه است که تمامی مجموعه بازی پارک و شهربازی دارای استاندارد ملی ایران می باشند.
نیمکت چوب پلاست چیست؟
1401/02/04 - 16:50
نیمکت چوب پلاست چیست؟
نیمکت از دیرباز محل استراحت و نشستن عابرین پیاده در پیاده روها ، فضاهای سبز شهری ، در پارک ها و بوستان ها بوده است.
نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش تصادفات جاده ای
1401/01/21 - 16:05
نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش تصادفات جاده ای
سرعت گیر ترافیکی، یکی از اجزای اصلی تجهیزات ترافیکی می باشد که نصب آن در جاده های درون شهری و برون شهری، در جهت کاهش سرعت خودروها صورت می گیرد. از این رو از نقش سرعت گیر ترافیکی در کاهش تصادفات جاده ای نمی توان غافل شد.
کاربرد های مخروط ترافیکی
1401/01/21 - 16:01
کاربرد های مخروط ترافیکی
مخروط های  ترافیکی بخشی از تجهیزات ترافیکی هستند که در خیابان ها و معابر شهری و همچنین برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند. از مهم ترین کاربردهای مخروط ترافیکی می توان به برقراری و افزایش ایمنی راه ها و جاده ها اشاره کرد.
سطل زباله شهری پلی اتیلن و انواع آن
1400/11/12 - 12:42
سطل زباله شهری پلی اتیلن و انواع آن
انواع مخزن زباله شهری جهت جمع آوری زباله و پسماند از سطح شهر و محل زندگی افراد استفاده می شود و سهم بسزایی در نظافت شهری و سلامتی شهروندان دارد . جمع آوری زباله یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین کارهاست که از شیوع انواع بیماریها و باکتریها ، تجمع حیوانات موذی ، شیوع بوی بد و آزار دهنده زباله و … جلوگیری کرده و محیط را از آلودگی مصون می دارد .
سطل زباله پلی اتیلن چیست
1400/11/09 - 12:14
سطل زباله پلی اتیلن چیست
سطل زباله پلی اتیلن علاوه بر محیط های شهری و معابر در اماکنی همچون مدارس، هتل ها،فروشگاه ها و... مورد استفاده قرار می گیرد. در مدارس دانش اموزان زباله های زیادی تولید می کنند. به همین دلیل برای حفظ پاکیزگی و جمع آوری زباله در مدارس، از تعداد زیادی سطل زباله پلی اتیلن استفاده می شود. هتل محلی است که مسافران از شهرها و کشورهای دیگر برای اقامت در آنجا حضور پیدا می کنند. از آنجایی که تمیزی و نظافت در این محل بسیار اهمیت دارد، در محوطه ی هتل از این سطل زباله بسیار استفاده می شود.
نقش سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری در تفکیک زباله ها
1400/11/05 - 15:37
نقش سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری در تفکیک زباله ها
امروزه استفاده از سطل زباله گالوانیزه 770 لیتری تنها به جمع آوری و انتقال زباله ها محدود نمی شود. بلکه این مخزن به جهت تفکیک زباله ها و پسماندها نیز به کار می رود.
مجموعه بازی پلی اتیلن فضای باز
1400/11/02 - 15:05
مجموعه بازی پلی اتیلن فضای باز
مجموعه بازی پلی اتیلن به عنوان زیر مجموعه ای از مبلمان شهری، در انواع فضاهای باز و سرپوشیده به جهت بازی و تفریح کودکان نصب می گردد. از جمله فضاهای باز که این لوازم در آنجا مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به پارک ها و زمین های بازی کودکان اشاره کرد. مجموعه بازی پلی اتیلن با دارا بودن ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد، از پرکاربردترین لوازم بازی کودکان می باشد که می تواند لحظات شاد و مفرحی را برای آن ها فراهم سازد.
کاربرد مبلمان شهری و زیباشناسی آن
1400/11/02 - 14:53
کاربرد مبلمان شهری و زیباشناسی آن
امروزه مبلمان شهری اهمیت بسیاری در خدمت رسانی و احساس رضایت شهروندان شهر دارد. و مسئولین امور شهری معتقدند که گذشته از امر خدمت رسانی، حفظ هویت شهری نیز از اولویت های بالایی برخوردار است و بخش هایی از نیازهای اجتماعی شهری شامل لوازم و سازه هایی در جهت رفاه و آسایش آدمی و تامین بخشی از نیازهای روحی و جسمی با صرف کمترین هزینه ممکن است را شامل می شود.
نقش تجهیزات ترافیکی در کنترل عبور و مرور
1400/09/01 - 17:14
نقش تجهیزات ترافیکی در کنترل عبور و مرور
تجهیزات ترافیکی، در کنترل عبور و مرور و کنترل ترافیک بسیار موثر و کاربردی هستند که نقش مهمی در جاده ها و خیابان ها ایفا می کنند.
انواع چمن مصنوعی
1400/09/01 - 09:39
انواع چمن مصنوعی
چمن مصنوعی دکوراسیون داخلی و خارجی محسوب می شود که بهترین جایگزین برای چمن طبیعی است که در جاهایی که امکان رشد چمن طبیعی وجود ندارد بهترین گزینه است. انتخاب چمن مصنوعی خوب با توجه به نوع کاربری مورد انتظار نکته قابل اهمیتی است که می توان در فضاهای مختلفی مورد استفاده
تاثیر مبلمان شهری در زیبا سازی شهر
1400/08/25 - 09:15
تاثیر مبلمان شهری در زیبا سازی شهر
به طور کلی به مجموعه ای از وسایل و ابزار و اشیا و دستگاه ها و فضا ها و عناصر موجود در سطح شهر که در مکان مشخصی نصب شده اند و جنبه استفاده عموم دارند مبلمان شهری می گویند. می توان نقش مبلمان شهری را معرفی هویت و بنیان یک شهر، و آشنایی با فرهنگ ساکنان شهر بیان کرد.
تفاوت مجموعه بازی پلی اتیلن و فلزی
1400/03/18 - 16:11
تفاوت مجموعه بازی پلی اتیلن و فلزی
مجموعه بازی از زمان پیدایش پارک ها به وجود امده است. در طول سالها مجموعه بازی پارکی با متریال مختلفی ساخته شده که از ابتدایی ترین آن می توان به مجموعه های بازی چوبی اشاره کرد.
کفپوش مناسب مهدکودک
1397/09/18 - 16:10
کفپوش مناسب مهدکودک
مهدکودک ها مکانی امن با هدف نگهداری از کودکان در بهترین شرایط می باشد. در نتیجه این محیط باید از نظر ساختار نیز محیطی امن باشد.
مبلمان شهری چیست
1400/04/07 - 16:09
مبلمان شهری چیست
هر نوع از تجهیزات که به هدف زیبا سازی شهری و ایجاد امکانات رفاهی برای شهروندان تولید شود جزء مبلمان شهری محسوب می گردد. تنوع مبلمان شهری از سطل های زباله تا المان های شهری وسعت دارد.