مجموعه بازی پارکی

مبلمان شهری

تجهیزات ترافیکی

تجربه ها

 هدف اصلی فعالیت این مجموعه فرداد گستر الماس برتر فضای سالم همراه با ایده های نو و متنوع در محوطه های شهری جهت استفاده شهروندان گرامی و نیز ایجاد کانون مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت خانواده ها و جوانان و دیگر اقشار جامعه میباشد
درباره ما
123
مشتری
42
تنوع در محصول
230
پروژه های موفق
150
مشتریان ما
پروژه ها
نظرات مشتریان
احمد مقیمی
مجموعه بازی پلی اتیلن یکی از بادوام ترین تجهیزات پارکی و مبلمان شهری می باشد. شرکت فرداد گستر الماس برتر، با مواد اولیه مرغوب تولیدات با کیفیتی داشته است.
احمد مقیمی
مونا نوروزی
مجموعه فرداد گستر الماس برتر یکی از متعهد ترین پیمانکارانی می باشد که تجهیزات با کیفیت مهدکودکی را طراحی، تولید و نصب می کند.
مونا نوروزی
فرهاد عزیزی
برای ویلای خارج از شهرم از کف پوش های گرانولی و چمن مصنوعی فرداد گستر استفاده کردم. محصولات با دوام و زیبایی هستند.
فرهاد عزیزی

آخرین اخبار

نمایش همه
1401/05/05

نصب مجموعه بازی پلی اتیلن

بازی و اسباب بازی برای کودکان بسیار مهم است به طوری که آنها بیشترین ساعت های بیداری خود را به بازی و فعالیت می پردازند. کودکان زمان بازی را بسیار دوست دارند و این زمان را بر هر چیز دیگری مقدم می دارند.
ادامه مطلب
1401/03/28

فضاهای مناسب برای مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان – تجهیزات پارکی کودکان به صورت یک مجموعه در طرح ها و شکل های متفاوت و در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و عرضه می گردد. این تجهیزات از جنس پلی اتیلن با گرید بهداشتی و استاتیک و سازه فلزی گالوانیزه می باشد.
ادامه مطلب
1401/03/22

پایه پرچم چیست؟

پایه پرچم مرتفع یا دکل پرچم یا برج پرچم که یک سازه فلزی چندوجهی گالوانیزه گرم است که جهت برافراشتن پرچم های با ابعاد بسیار بزرگ در مناطق باز که دارای چشم انداز وسیعی باشد به کار می رود ، از نظر کاربردی هم خانواده پایه پرچم شهری است .
ادامه مطلب