مخروط و استوانه ترافیکی

جداکننده های ترافیکی که بیشتر به منظور تعیین مسیر و هدایت رانندگان به مسیرهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، جز مهم ترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آیند. استوانه ترافیکی یا همان استوانه ترافیکی باتومی با توجه به انواع مختلفی که دارند نظیر استوانه ترافیکی فلزی و یا استوانه ترافیکی استیل و استوانه ترافیکی شب نما کاربردهای متفاوتی نیز دارند. این محصولات شکلی مخروطی دارند و این شکل ظاهری باعث شده است تا سطح مقطعی بزرگ داشته باشند.شرکت فرداد گستر تولید کننده تجهیزات کنترل ترافیک ، جدا کننده های ترافیکی ،چراغ های چشمک زن ، تابلوهای ترافیکی و به طور کلی ملزومات ترافیکی میباشند که با استفاده از آن ها ، هدایت کنترل ترافیک به راحتی انجام خواهد شد . 

انواع مخروط ترافیکی

راه بند کله قندی

راه بند کله قندی نوعی از تجهیزات ترافیکی محسوب می شود که نوعی جدا کننده نیز محسوب میشود . مخروط های ترافیکی نقش بسیار مهمی در جداسازی مسیرهای مختلف به خصوص جاده ها و مسیرعبور وسایل نقلیه دارند . دلیل نام گذاری این جداکننده ها ، شکل ظاهری آن ها می باشد . یکی از پر استفاده ترین تجهیزات پارکینگ و راه بندهای خیابانی استوانه ایمنی یا راه بند کله قندی نام دارد که از جنس پلی اتیلن ( پلاستیک ) تولید شده است و در نوع خود می تواند یکی از موانع انعطاف پذیر جهت ایجاد ایمن سازی معابر و کاهش میزان خطر در نقاط حادثه خیز و کنترل جریان ترافیک شود

قیمت فروش استوانه ترافیکی

در هر جایی که نیاز باشد میتوان از استوانه ترافیکی استفاده کرد. در ساخت مخروط ترافیکی از نوعی پلاستیک نرم و بسیار انعطاف پذیر استفاده میشود که این انعطاف پذیری باعث ماندگاری و طول عمر هر چه بیشتر آن میشود. مخروط ترافیکی حتی میتواند در برابر وزن بالای وارد آمده از سوی خودرو نیز مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد و بدنه آن با شکستگی و یا ترک خوردگی مواجه نشود. تجهیزاتی که فضای زیادی را اشغال میکنند برای استفاده در هر مکانی مناسب نمیباشند. استوانه ترافیکی فضای زیادی را اشغال نمیکند و میتوان تعداد زیادی از آن را در مکانی بسیار کوچک نگهداری نمود.
 حمل مخروط ترافیکی نیز به راحتی انجام میشود زیرا وزن بسیار کم آن این قابلیت را بوجود آورده تا بتوان چندین عدد استوانه را بصورت فردی حمل و جابجا نمود. تفاوتی ندارد که محیط مورد نظر ما باز باشد یا بسته و به راحتی میتوان این محصول را در هر دو محیط مورد استفاده قرار داد.
 پایه های مخروط ترافیکی بسیار محکم هستند و این استحکام آنرا در برابر ضربه بسیار مقاوم کرده است به صورتیکه اگر خودرو با سرعت بالا نیز با آن برخورد کند آسیبی به پایه ها وارد نخواهد آمد. مخروط ترافیکی در رنگ بندی های مختلفی عرضه میشود که این رنگ بندی ها میتوانند نقش هشدار دهنده بسیار خوبی داشته باشند. قرمز، سفید و یا زرد از اصلی ترین رنگ های به کار رفته در استوانه ترافیکی هستند.

فروش مخروط ترافیکی 

مخروط ایمنی براي نشان دادن محدوده ممنوع كوتاه مدت تردد در جاده ها و بزرگراه ها به كار مي رود و ايمني منطقه را حفظ مي نمايد، همچنین بازتاب بالای شبرنگ موجود بر روی مخروط ایمنی  موجب می شود از مسافتهای دور براحتی قابل مشاهده باشند. از مخروط های ترافیکی برای علامت گذاری موقتی مسیرها وهمچنین تفکیک راه نیز استفاده می گردد. مخروط ترافیکی فوق گزینه ای مناسب برای هدایت ترافیک در خیابان ها و تفکیک موقتی مسیر می باشد. 
مخروط های ترافیکی با قابلیت جا به جایی آسان و وزن مناسب و حالت هشدار دهنده ای که دارد بهترین گزینه برای محدود سازی و تفکیک موقتی مسیر است. یک دو سه سازه امیدوار است با عرضه مخروط های ترافیکی پارکینگی، به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات پارکینگ و ایمنی، گامی کوچک اما مهم در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی و ایمن سازی محیط شهری برداشته باشد.