تاب و سرسره

تاب و سرسره یکی از بهترین و متداول ترین تجهیزات بازی در میان کودکان می باشد که در عین سادگی، لذت زیادی را برای کودکان به همراه دارد. تاب و سرسره که علاوه بر این که در فضاهای پارکی و بوستان ها و شهربازی ها قرار دارد، می توان نمونه ای از جنس فلزی، پلاستیکی،پلی اتیلن و یا فایبر گلاس آن ها را در محیط خانگی خود داشته باشید و امکان استفاده بیشتری از تاب و سرسره در بازی را به کودکان خود هدیه بدهید.

فروش تاب و سرسره

تاب و سرسره مورد نیاز خود را می توانید از مجموعه فرداد گستر الماس برتر که طراح و مجری بهترین وسایل بازی با بهترین کیفیت می باشد، تهیه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تاب و سرسره می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.
 

تاب و سرسره بازی کودکان

تاب و سرسره از سرگرم ترین ابزار های بازی برای کودکان می باشد که با طرح و رنگ جذابی که می توان در ساخت آن ها به کار برد، بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. تاب و سرسره از وسایل بازی پر طرفدار در مهد کودک ها نیز می باشند که به وسیله آن ها می توان ساعت ها کودکان را سرگرم کرد. تاب و سرسره علاوه بر جنبه بازی و سرگرمی برای تحرک کودکان بسیار مناسب می باشند. در واقع در هنگام خرید و تهیه تاب و سرسره باید به ویژگی هایی که دارند توجه کرد. به طور مثال در مورد تاب که با توجه به اندازه و سایز و دامنه حرکت دورانی به گروه های مختلف سنی تعلق دارد، حرکات منظم آن در هنگام سواری کودکان، بسیار برای آنان لذت بخش می باشد و به کودکان حس آرامش می دهد. سرسره نیز که یکی دیگر از تجهیزات بازی کودکان می باشد سبب تقویت احساس استقلال در کودکان با بالا رفتن از پله های آن می شود. در هنگام خرید این گونه تجهیزات بازی که برای استفاده در منازل و حیاط و مهد کودک ها انتخاب می شوند باید سه ویژگی مهم را در نظر گرفت:
  • جنس این وسایل بازی که از پلاستیک فشرده یا پلی اتیلن ساخته می شود.
  • قابلیت شستشو بودن تاب و سرسره بازی
  • ارتفاع و سایز بندی مناسب محصولات
در واقع تهیه تاب و سرسره بازی کودکان را باید با توجه به رده سنی کودکانی که می خواهند از آن ها استفاده کنند در نظر گرفت. زیرا شاید تابی که مخصوص رده سنی 2 تا 3 سال باشد، مناسب رده سنی بالای 4 سال نباشد. از طرفی جنسی که در ساخت آن ها به کار می رود نباید به کودکان آسیبی برساند و مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی داشته باشد و از طول عمر بالایی برخوردار باشد تا در طی سال ها بازی کودکان دچار مشکل و شکستگی نشود. علاوه بر این ها استفاده از رنگ های جذاب و نشاط آور در تاب و سرسره که حس خوبی به کودکان و روحیه آن ها بدهد بسیار مهم می باشد.