سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی و سطل زباله شهری جزئی از تجهیزات پارک ها و زیر مجموعه مبلمان شهری می باشد که گروه فردادگستر با طراحی های متفاوت اقدام به تولید آنها نموده است
شرکت فردادگستر با تولید سطل زباله پارکی و شهری در طرح های مختلف و زیبا و رنگ های متفاوت سعی در زیباسازی محیط شهری دارد. اما هدف اصلی ما کمک به حفظ محیط زیست است. شرکت فردادگستر با تفکر محیط زیستی سالم در کنار زیبایی شهری با استفاده از برترین مواد اولیه محصولات خود را تولید و در اختیار شهروندان قرار می دهد.
سطل های زباله انواع مختلفی دارند ؛ اگرچه بسیازی از آنها احتیاجات ضروری خیابان های مرکزی شهر را برآورده نمی سازند. در انتخاب یک سطل زباله پارکی باید به چندین ویژگی مهم توجه داشت و مهم ترین ویژگی این است که ترکیب و شکل یک سطل زباله به عنوان جایی برای ریختن زباله کاملا مشخص و قابل روئیت باشد. در اکثر موارد به علت تطابق با محیط پیرامون ، این سطل ها غیر قابل متناسب باشند ، اما عملکرد اصلی آنها یعنی محل ریختن زباله ، هرگز نباید نادیده گرفته شود.

طراحی سطل زباله پارکی

سطل های زباله علاوه بر اهمیت در زیبایی شهر باید طبق استاندارد طراحی و تولید و با توجه به محیط کاربری انتخاب شوند. هر محیطی به نسبت شرایط متفاوتی که دارد، نیاز به یک مدل متفاوت از سطل زباله خواهد داشت. سطل های زباله پارکی با توجه به شرایطی که در آن قرار میگیرند دارای جنس های متفاوتی می باشند. طراحی سطل زباله پارکی استاندارد باید به گونه ای باشد که برای انداختن زباله به داخل آن بدون نیاز به باز کردن درب با دست و یا با فشار باشد.
سطل های زباله پارکی باید دهانه بزرگی داشته، تا یه ظرف یکبار مصرف یا یک روزنامه تا شده به راحتی داخل آن انداخته شود. اندازه سطل زباله پارکی در اماکن عمومی بهتر است کوچک و یا متوسط باشد که کیسه آنها در مدت زمان کمتری تعویض شود تا از آلودگی آن محیط و ریختن زباله ها به اطراف جلوگیری شود. ارتفاع دهانه سطل های زباله پارکی تا زمین حداکثر یک متر مناسب استفاده همه ی افراد می باشد. از آنجایی که این سطل ها در فضای باز و در زیر نور خورشید و رطوبت و ... قرار می گیرند می بایست در برابر این عوامل طبیعی مقاوم بوده تا دچار پوسیدگی نشوند .

قیمت سطل زباله پارکی

سطل های زباله پارکی و یا سطل های زباله شهری از جنس های مختلف تهیه و تولید می شوند و با توجه به شرایط منطقه در محل مورد نظر نصب می شوند. این سطل ها در انواع سطل زباله فلزی ، سطل زباله پلی اتیلنی ،  سطل زباله بتنی ، سطل زباله چوبی پارکی ، سطل زباله سی ان سی ، سطل زباله پاندولی و ... تهیه و تولید می گردند .شرکت فردادگستر با فعالیت در زمینه فروش تجهیزات مبلمان شهری تجربه بسیاری در ین زمینه کسب کرده و تا به امروز موفق عمل کرده است و با استفاده از بهترین متریال و مرغوب ترین اجناس سطل زباله پارکی را در بروز ترین طرح های دنیا و در اندازه های استاندارد و متنوع طراحی و تولید می کند.