ست ورزشی فضای باز

دستگاه های ورزشی فضای باز یا ست ورزشی پارکی یا ست بدنسازی فضای باز یکی از عناصر مهم در مبلمان شهری است و برای فضاهای باز شهری از جمله : پارکها ، بوستان ها ، مدارس و … تولید و نصب می گردد.
ست ورزشی پارکی یا ست بدنسازی فضای باز پارکی تولید شده در گروه تولیدی فرداد گستر یکی از مهم ترین و بارزترین ابزارهای ورزش همگانی است که مورد استقبال ویژه خانواده ها و استفاده کنندگان این تجهیزات قرار گرفته است . پیشرفت علم و صنعت ،رشد شهرها ،آپارتمانی شدن محله ها،پرتردد شدن خیابان ها و … در کنار اثرات مثبتی که داشت ، طبعات منفی زیادی نیز به همراه داشته که بدترین و خطرناک ترین آنها فقر حرکتی است که با توجه به آثار سوء فراوانی که دارد ، امروز به عنوان مهمترین معضل زندگی ماشینی شناخته می شود .

فروش وسایل ورزشی پارکی

ست ورزشی پارکی عموما در بیست تکه تولید می شود که بنا به درخواست مشتری قابل گسترش می باشد. مدل های ست ورزشی پارکی شامل: دستگاه پرش ارتفاع، دستگاه بارفیکس چرخشی، دستگاه اسکی فضایی، دستگاه چهر فرمان، دستگاه ماساژور، دستگاه گام زن جلو و عقب، دستگاه ریلکسیشن ثابت، دستگاه تاب دو نفره، دستگاه پارالل، دستگاه بارفیکس، دستگاه پرس سینه، دستگاه گام زن چپ و راست، دستگاه سوارکاری، دستگاه اسکات پا، دستگاه ریلکسیشن متحرک، دستگاه بالاسینه و سرشانه، دستگاه کشش عضلات، دستگاه دوفرمان، دستگاه شکم و دستگاه مسگری می باشد.
در این بین سیاست گذاری درست ، فرهنگ سازی ، ایجاد انگیزه و علاقه کردن و بستر سازی مناسب در زمینه ورزش همگانی در فضاهای باز شهری از طرف مدیران شهری و وزارتخانه های مربوطه می تواند ، این آثار سوء را به شدت کاهش دهد ، که این مساله یه طور کاملاً مستقیم در سلامت جسمانی و روانی جامعه تاثیر گذار است .
 ضمن اینکه به طور چشمگیری از هزینه های درمانی نیز کاسته می شود . وجود فضاها و امکانات ورزشی رایگان در شهرها ، پارکها و بوستانها ، امکان ورزش کردن عامه مردم را فارغ از سن و جنسیت فراهم می کند و این امکان را به وجود می آورد که هر کس ، هرجه ، هر وقت و با هر توان مالی بتواند ورزش کند .
ست ورزشی فضای بازست ورزشی فضای بازست ورزشی فضای باز

مشخصات كلي ست ورزشی پارکی  

•    استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب 
•    بهره گيري از بلبرينگ هاي درجه 1
•    تجهيز دستگاه ها به گيريس خور
•    عدم استفاده از زانويي و خمكاري 100 درصدي در توليد
•    استفاده از چدن در ركاب ها و پدال ها به جاي پلاستيك
•    جوشكاري co2
•    بتونه كاري پيش از رنگ
•    رنگ آميزي به روش الكترواستاتيك
 

استاندارد سازی ست ورزشی پارکی

شرکت فردادگستر الماس برتر جهت استاندارد سازی ست ورزشی پارکی به مانند ست ورزشی معلولین ،  با استفاده مرغوب ترین مواد اولیه و استفاده از پرسنل حرفه ای و با تجربه  اقدام به توليد و عرضه ست های ورزشی  متنوع نموده است که موجب  استقبال بي نظير شهروندان گرامی  در پارك ها ،‌ محيط هاي آموزشي ،‌ فضاهاي مختلف تفريحي و عمومي و همچنين اماكن خصوصي  مانند باغ ، ويلا و …  شده است.