سرسره فلزی

بچه ها از زمانی که قادر به چهاردست و پا رفتن باشند،می خواهند از همه چیز بالا بروند.مغز و بدنشان مشتاق یادگیری است؛پس چه بهتر اینکه،این یادگیری در شرایطی ایمن صورت پذیرد.تاب و سرسره از جمله وسایلی است که اغلب بچه ها بازی کردن با آنها را دوست دارند.سرسره فلزی ۳ متری  معمولاً در زمین بازی کودکان،مهدکودک یا ایوان و حیاط خانه‌ها قرار می‌گیرد.سرسره جزء جدایی ناپذیر همه پارک ها است.ضمن اینکه بچه ها عاشق بازی کردن با آن هستند،فرصت های یادگیری قابل توجهی نیز در اختیارشان قرار می گیرد .
 برای مثال زمانی که کودکان از سرسره بالا می روند و از آن به پایین سر می خورند.در این حالت هزاران پیام از عصب های حسی زیر پوست به مغز کودک مخابره می شود.در چنین موقعیتی کودک نسبت به محیط اطراف و بدن خودش بیشتر آگاه می شود.این پیام ها به حفظ تعادل،قوای عضلانی و هماهنگی بدنی کودک کمک می کنند.
سرسره فلزیسرسره فلزی

فروش سرسره فلزی

بازی هایی که همراه با جست و خیز کردن است برای کودکان از نظر فیزیکی خیلی خوب هستند.انرژی بخش و سرگرم کننده هستند و قانون و قاعده سختی هم ندارند.مثل تاب بازی ، دویدن ، سرسره بازی
دویدن،سرسره و تاب بازی استرس را از کودکان دور میکند.قدرت حل مسئله را پرورش میدهد و کمک میکند تا کودکان مرزهایشان را یاد بگیرند و به این مرزها احترام بگذارند.قدرت بدنی و قدرت ماهیچه ها را افزایش میدهد .توانایی حرکتی را تقویت میکند و از بی تحرکی و چاقی کودکان جلوگیری میکند.همچنین بالا رفتن از سرسره قورباغه موجدار با حلقه بسکتبال  از جهت مخالف، حس استقلال کودک را تقویت میکند .چالش هایی که با تصمیم های شخصی کودک بوجود می آید باعث پرورش عزت نفس کودک میشود.تجربه زندگی واقعی را به کودک نشان میدهدو بازگشت از اشتباهات را به کودک آموزش می دهد.
سرسره فلزی

مزایای سرسره های فلزی برای زمین های بازی

سوالی که با دیدن پارک ها در ذهن افراد ایجاد می شود این است که چرا سرسره های فلزی همیشه طی این دهه ها بسیار محبوب بوده اند. استفاده از سطح فولاد بر خلاف سایر مواد ، مزایای بسیاری دارد.
از همه مهمتر سرسره های فلزی بسیار بادوام بوده و در برابر استفاده مداوم و همچنین انواع آب و هوا و شرایط جوی گوناگون را تحمل می کند.
نگهداری آسان، سرسره های چوبی و پلاستیک به سرعت کثیف می شوند ، اما فلز در تمامی زمان ها درخشندگی خود را حفظ می کند.
مناسب برای سرعت بخشیدن ، هر کودکی که از محل بازی خود سهم منصفانه خود را بازدید کرده باشد به شما خواهد گفت ، همیشه ابتدا سرسره های فلزی را دنبال کنید. 
زیبایی ظاهری سرسره های فلزی نسبت به سرسره های پلاستیکی بیشتر بوده و فلز دارای حسی نرم و یکدست است که به فضای بازی شما ظاهری کلاسیک می بخشد.
سرسره فلزی

قیمت تاب و سرسره فلزی

همان طور که گفته شد تاب و سرسره فلزی به منظور سرگرمی و بازی کودکان و حتی نوجوانان و بزرگسالان به کار گرفته می شود و از  آنجا که در حین جنب و جوش و بازی خطراتی ممکن است کودکان را تهدید نماید، لذا رعایت نکات ایمنی در ساخت و تولید این وسایل لازم و ضروری است. در این راستا شرکت فردادگستر با رعایت استاندارد ها و نکات ایمنی، ساخت تاب و سرسره فلزی را در طرح های مختلف به عهده دارد و با بالاترین کیفیت این ابزار را ارائه می دهد.
 لذا تاب و سرسره فلزی در تهران و در سایر شهر های بزرگ و کوچک دیگر قابل خریداری بوده و خریداران در هر جا که باشند می توانند انواع تاب و سرسره فلزی را در سایت شرکت فردادگستر جستوجو نمایند. محصولات خریداری شده از شرکت فردادگستر علاوه بر این که ابزار سرگرمی و بازی فرزندان شما را فراهم می کنند بلکه ایمنی و سلامت آن ها نیز تضمین شده است و کودکان شما می توانند با خیال آسوده از تاب و سرسره فلزی به منظور سرگرمی استفاده نمایند.

مجموعه بازی فلزی